11 september 2015
ALGEMEEN
De Ferrari 430 Scuderia is de doorontwikkelde en meest sportieve versie van de Ferrari F430. De auto werd voor het eerst getoond op de IAA van 2007. De onthulling werd gedaan door Michael Schumacher, die tevens heeft bijgedragen aan de ontwikkeling van de auto. En wat is dit geslaagd! De Scuderia is werkelijk een compleet andere auto in vergelijk to de ‘gewone’ F430. De auto is lichter, directer, krachtiger, en schakelt bijna drie keer sneller in 60 milliseconden (150 milliseconden bij de F430).
Deze 430 Scuderia in het Bianco Avus met een zwart stof/alcantara interieur maakt de auto een sportieve verschijning. Alle bijzondere opties zijn aanwezig op deze Scuderia zoals de meegespoten striping, het stuur met LED schakelverlichting en een rolkooi!
Dit exemplaar is in Zweden nieuw geleverd en afkomstig van de 2e eigenaar.
Al deze feiten samen maken ook deze Scuderia een absoluut verzamelaarsobject en een goede belegging voor de toekomst.
Het afsluiten van verlengde Ferrari Power Garantie is mogelijk voor 12 of 24 maanden.
Wij zijn 7 dagen per week telefonisch bereikbaar van 09:00 tot 21:00 op 0348-752499, neem gerust contact met ons op voor meer informatie of het maken van een afspraak.
Zekerheden bij Bernards Exclusives:
-Geen afleverkosten
-RDW erkend
-NAP autopas aangesloten
-Open en eerlijk advies
-Inruil en financiering mogelijk
-Jarenlange ervaring en kennis in het exclusieve segment
In onderstaande video laat Michael Schumacher de 430 Scuderia los op Mugello:
DETAILS
UITRUSTING