12 februari 2023
ALGEMEEN
Alfa Romeo 8C Spider – 8C Rosso
Je hebt stijlvol ontworpen supercars, natuurlijke schoonheden, volmaakte fotogenieën en dan is er deze Alfa Romeo 8C Spider. De uitstraling van de (nu al) legendarische 8C Competizione staat op eenzame hoogte. De Spider versie vormt daarop het absolute toppunt.
Na de introductie van de 8C Spider op de Autosalon van Genève kwamen er direct 1.200 getekende orders binnen, terwijl er maar 500 orders geaccepteerd konden worden. En dus werden een hoop aspirant kopers teleurgesteld.
De 8C Spider is niet zo maar een open versie van de 8C Competizione! We leggen uit wat er is gedaan door Alfa Romeo om de verwijdering van een hard carbon dak te compenseren. Voor en achter verbinden veerpootbruggen nu de veerpoten, en daarnaast verbinden bruggen de voorste en achterste subframes met elkaar. Dat maakt een structuur twee keer zo stijf als die van de op Brera gebaseerde Spider! In navolging van wat Aston Martin deed bij het maken van de V8 Vantage Roadster heeft Alfa Romeo de veren stijver gemaakt dan die van de Competizione. Doordat de demping daarentegen weer zachter is dan die van de Competizione bleef het rijcomfort behouden! En de 90kg die de Spider meer weegt zouden er nog meer zijn geweest als de 8C Spider niet standaard voorzien zou zijn van de lichtere en beter remmende keramische remmen.
Dit 450 pk sterke kunstwerk geeft stilstaand misschien wel net zo veel plezier als rijdend! Want de 8C Spider is pure kunst. Niet meer niet minder! Het geluid daarentegen zorgt echt voor kippenvel en is naast de Ferrari 458 zeker de best klinkende V8 van de laatste 20 jaar.
Dit alles bij elkaar maakt de 8C Spider een echte klassieker en een waardevaste investering voor in de toekomst!
Fabrieksopties:
39 – Storage bags on back of seats
4H5 – Special paint (Rosso Competizione)
775 – Battery charger 8C Spider
4TB – Brake callipers in yellow colour
5A6 – 20 Inch light alloy “Dark Shining Silver
867 – Car cover, car care kit
VIN – Pack Vintage – Leather upholstery on backrest and side panels in centre console and aluminium footrest on passenger side
396 – Foot mats with leather inlay
973 – Centro Sperimentale “Alfa Romeo” Delivery to Balocco race track
Wij nodigen u graag uit voor een kop koffie of thee en u te laten verassen door de schoonheid en sportiviteit van deze 8C Spider!
Wij zijn 7 dagen per week telefonisch bereikbaar van 09:00 tot 21:00 op 0348-752499, neem gerust contact met ons op voor meer informatie of het maken van een afspraak.
Zekerheden bij Bernards Exclusives:
-Geen afleverkosten
-RDW erkend
-NAP autopas aangesloten
-Open en eerlijk advies
-Inruil en financiering mogelijk
-Jarenlange ervaring en kennis in het exclusieve segment
DETAILS
UITRUSTING